ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سرس برنامه تحویل پروژه به استاد توسط دانشجو به زبان VB6
12-01-2017, 10:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2017 10:33 PM، توسط ali.)
ارسال: #1
دانلود سرس برنامه تحویل پروژه به استاد توسط دانشجو به زبان VB6
فهرست مطالب:
فصل اول:(تعريف و امكان سنجي سيستم)
تعريف سيستم
اهداف سيستم
كارهاي انجام شده
محدوده سيستم
امكان سنجي سيستم
روش انتخابي و دلايل آن

فصل دوم:(تجزيه وتحليل سيستم)
1-2 تعريف كامل سيتم
2-2 اهداف كلي و جزئي سيستم
3-2 نمودار گردش داده ها (DFD)
1-3-2 ‍ نمودار گردش داده ها در سطح 1
2-3-2 نمودار گردش داده ها در سطح 2
3-3-2 نمودار گردش داده ها در سطح 3
4-2 نمودار ER
5-2 تشريح خصوصيات موجوديت ها

فصل سومSadپياده سازي سيستم)
1-3 ويژگي و علل انتخاب زبان برنامه نویسی
2-3 ويژگي و علل انتخاب زبان پایگاه داده(DSL )
3-3 تشريح ايجاد بانك اطلاعاتي
1-3-3 نحوه ايجاد جدول ها
2-3-3 رابطه ها و ارتباطات
4-3 تشريح و طراحي منو ها
5-3تشريح و طراحي فرم ها
6-3تشريح پياده سازي كدها

فصل چهارمSadراهنماي كارياب سيستم)
1-4 سخت افزار مورد نياز
2-4 نم افزار مورد نياز
3-4 نحوه بازياب برنامه و تبليغات
4-4 نحوه اجراي برنامه
5-4 تشريح كامل سيسنم

چكيده:
با توجه به مشكلاتي نظير صرف هزينه زماني زياد كه در انجام فعاليت ها به روش دستي وجود دارد و ديگر ازدياد روزافزون دانشجويان و مشكلات مسئولان براي كنترل اطلاعات پروژهاي دانشجويان و عدم دسترسي دانشجويان به سيستم اتوماسيون براي انجام اين كار ، اين در حالي است كه كامپيوتر ، سيستم ارتباطي جهاني ميتواند با سرعت بالا و حجم زياد و صرف هزينه و زماني كمتر اين كار انجام شود.بنابراين سعي بر ان شده تا انجام عملياتها با شيوه ي كامپيوتري جايگزين سيستم دستي گردد. اين پروژه سعي در مرتفع كردن مشكلات ناشي در بخش تعيين استاد راهنما و پروژه پاياني و همچنين مشكلات زماني و هزينه هاي بالا ناشي از بعدهاي مسافتي ودر دسترس نبودن استاد راهنما و ... را براي دانشجويان هموار مي سازد.
در اين برنامه كاربر بعد انتخاب استاد راهنما و مشخص نمودن عنوان پروژه پاياني خود و در صورت تاييد از جانب استاد راهنما ماه به ماه گزارش پشرفت كاري خود و نمونه اي از كاركرد خود را براي استاد ارسال مي دارد و مشكلات خود را بيان مي دارد واستاد نيز راهنمايي هاي لارم را به ادرس الكترونيكي دانشجو ارسال خواهد نمود همچنين ذخيره اطلاعات دانشجويان كه با وارد نمودن اطلاعات پروژه اخذ شده امكان پذير است.

مقدمه:
دسترسي تعداد زيادي از مردم جهان به شبکه جهاني اينترنت و گسترش ارتباطات الکترونيک بين افراد و سازمانهاي مختلف از طريق دنياي مجازي، بستري مناسب براي برقراري ارتباطات فراهم شده است..استفاده از اين فناوري موجب توسعه علوم، تسهيل ارتباطات عوامل اقتصادي، فراهم كردن امکان فعاليت براي سازمان هاي کوچک وبزرگ، ارتقاي بهره وري، کاهش هزينه ها و صرفه‌جويي در زمان شده است. فناوري ارتباطات و اطلاعات امكان افزايش قابليت رقابت‌پذيري در دستگاههاي اجرايي را فراهم ساخته و همچنين به ايجاد مشاغل جديد منجر شده است.اما همين رشد و گسترش و سرعت بالادر اين دنياي به سرعت در حال تغيير كه بدرستي دهكده جهاني ناميده شده،اگه بخواهيم با زمانه همگام شويم بايد خويشتن ر با دنياي اطرافمان سازگار نماييم و سعي كنيم كارهاي دستي را كنار گذاشته و همگام با جهان پيرامون در مدرنيزه كردن كارهامان بكوشيم.با توجه به مطالب گفته شده اين برنامه بر اين اساس طراحي گرديده كه گامي در تكنولوژي نوين برداشته شود. اين برنامه از طريق اتوماسيون نمودن سيستم تعيين استاد راهنما و پروژه پاياني سعي بر آن داشته كه كاربران با صرف كمترين هزينه و زمان ممكنه كار خود به راحتي انجام دهند. اين برنامه عهده دار ذخيره اطلاعات دانشجويان كه با وارد نمودن اطلاعات پروژه اخذ شده توسط كاربران را نشان ميدهد.
در اين برنامه از زبان ويژوال بيسيك 6(visual basic6.0) و بانك اطلاعاتي اكسس(access) استفاده شده است وداراي امكاناتي همچون جستجو ،اطلاع رساني ،تغيير كاربران جاري و.....مي باشد.از توانايي هاي ديگر، توانايي تعريف مدير سيستم ميباشد كه در ابتداي ورود به سيستم رمز عبور و نام كاربري را درخواست مي كند و بر اساس نوع كاربر توانايي ورود به سيستم را خواهد داشت.

تعريف سيستم
اين برنامه بر اين اساس طراحي گرديده كه گامي در تكنولوژي نوين برداشته شود. برنامه عهده دار ذخيره اطلاعات دانشجويان كه با وارد نمودن اطلاعات پروژه اخذ شده توسط كاربران را نشان ميدهد. .در اين برنامه كاربر بعد انتخاب استاد راهنما و مشخص نمودن عنوان پروژه پاياني خود و در صورت تاييد از جانب استاد راهنما ماه به ماه گزارش پشرفت كاري خود و نمونه اي از كاركرد خود را براي استاد ارسال مي دارد و مشكلات خود را بيان مي دارد واستاد نيز راهنمايي هاي لارم را به ادرس الكترونيكي دانشجو ارسال خواهد نمود همچنين ذخيره اطلاعات دانشجويان كه با وارد نمودن اطلاعات پروژه اخذ شده امكان پذير است.
اين پروژه به زبان ويژوال بيسيك 6(visual basic6.0) و بانك اطلاعاتي اكسس(access) مي باشد وداراي امكاناتي همچون جستجو ،اطلاع رساني ،تغيير كاربران جاري وتهيه گزارش و .....مي باشد.از توانايي هاي ديگر :توانايي تعريف مدير سيستم ميباشد كه در ابتداي ورود به سيستم رمز عبور و نام كاربري را درخواست مي كند و بر اساس نوع كاربر توانايي ورود به سيستم را خواهد داشت.

دانلود سرس کد و فایل کامل در لینک زیر:

لینک داکیومنت و مستندات WORD DOC . . .
لینک سرس کد به زبان VB6

پسورد هر دو فایل:
کد:
www.a00b.com==================================================
طراحی وب سایت
پروژه های برنامه نویسی تجاری
دانلود پروژه های ASP.NET وب سایتهای آماده به همراه توضیحات
دانلود پروژه های سی شارپ و پایگاه داده SQL Server همراه توضیحات و مستندات
دانلود پروژه های UML نمودار Usecase نمودار class نمودرا activity نمودار state chart نمودار DFD و . . .
دانلود پروژه های حرفه ای پایگاه داده SQL Server به همراه مستندات و توضیحات
پروژه های حرفه ای پایگاه داده Microsoft access به همراه مستندات و توضیحات
دانلود پروژه های کارآفرینی
دانلود گزارشهای کارآموزی کارورزی تمامی رشته های دانشگاهی
قالب تمپلیت های آماده وب سایت ASP.NET به همراه Master page و دیتابیس
برنامه های ایجاد گالری عکس آنلاین با ASP.NET و JQuery و اسلایدشو به همراه کد و دیتابیس SQL کاملا Open Source واکنشگرا و ساده به همراه پایگاه داده
==================================================
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان