ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های کسب شده در شرکتهای برنامه نویسی در سمت برنامه نویس و سرپرست پشتیبانی
10-14-2018, 09:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-13-2021 07:51 AM، توسط ali.)
ارسال: #2
RE: تجربه های کسب شده در آموزش و پشتیبانی
هیچوقت به مشتری بی احترامی نکنید. در برخی موارد سرمون خیلی شلوغ میشد. اونقدر کار میریخت سرمون که فرصت سرخاروندن نداشتیم. در این مواقع گاهی اوقات مشتریا هم سرمون داد میزدن و غرغر میکردن. ولی سعی می کردیم همیشه با زبان خوش یه جوری مشتری رو راضی کنیم که نپره.
همین مورد باعث میشد که مشتریا توی Heart تائید صورت وضعیتهای پشتیبانی Heart معمولا اذیتمون نکنند.
هیچوقت اگر مشتری عصبانی شد بهش نگین حالا مگه چی شده . . . سعی کنین با سیاست یه طوری آرومش کنین و کار رو حل کنین. یادمه یه بار یکی از همکارامون که حقیقتا خیلی بی وجدان بود با مشتری کل کل کرد و خلاصه پروژه رو به فنا داد. اولش هم اینطوری شروع کرد. حالا مگه چی شده اینقدر سر خودتون رو شلوغ کردین . . . همین یه جمله کافی بود که پروژه بره رو هوا و ایشون هم چون سابقه بد اخلاقی داشتن اخراج شدن. (مشتری ولی نعمت است و باید با سیاست یه جوری ازش پول کشید بیرون ، ولی بعضیا ظاهرا کتاب بی شعوری رو مطالعه نکردن . . . Big GrinBig GrinBig Grin)
چند سال بعد هم ازشون خبر گرفتم متوجه شدم که دارن مسافر کشی می کنند. آخه توی هر شرکتی که رفتن همون رویه بی وجدانی و بی اخلاقی رو پیش گرفتن . . . در نهایت به بن بست خوردن.
سعی کنین اگر با مدیر غرغرو همکار شدین همون اول تکلیفتون رو باهاش روشن کنین. من چند بار با مدیر های بسیار عصبی و بی ادب و غرغرو همکار شدم. حقیقتش دیگه بعضی وقتا اونقدر عصبیم می کردن که حد نداره. یک بار هم مجبور شدم توی روی مدیر بایستم. ولی کلا آدمهای غرغرو آدمهای خوبی نیستن و آدم رو توی کار داغون می کنن. سعی کنین قبل از ورود به محیط کا ، حتما به نحوی از طریق تحقیق از همکاران آینده محیط کار رو بسنجین. معمولا اگر از 3 یا 4 نفر بپرسین بالاخره یک آدم صادق همه چیز رو به شما میگه. اینم عرض کنم که مدیرعامل های حرام لقمه زیاد هستن که عادت به خوردن مال حرام و حق کارگر دارن و چیزی حتی ناموسشون هم براشون مهم نیست به جز پول.

به شدت از همکاری که همیشه از شکستها و ناکامیهایش می گوید و پیروزیهایش را از شما مخفی می کند دوری کنین. این افراد خیلی خطرناک هستند . . .

==================================================
طراحی وب سایت
پروژه های برنامه نویسی تجاری
دانلود پروژه های ASP.NET وب سایتهای آماده به همراه توضیحات
دانلود پروژه های سی شارپ و پایگاه داده SQL Server همراه توضیحات و مستندات
دانلود پروژه های UML نمودار Usecase نمودار class نمودرا activity نمودار state chart نمودار DFD و . . .
دانلود پروژه های حرفه ای پایگاه داده SQL Server به همراه مستندات و توضیحات
پروژه های حرفه ای پایگاه داده Microsoft access به همراه مستندات و توضیحات
دانلود پروژه های کارآفرینی
دانلود گزارشهای کارآموزی کارورزی تمامی رشته های دانشگاهی
قالب تمپلیت های آماده وب سایت ASP.NET به همراه Master page و دیتابیس
برنامه های ایجاد گالری عکس آنلاین با ASP.NET و JQuery و اسلایدشو به همراه کد و دیتابیس SQL کاملا Open Source واکنشگرا و ساده به همراه پایگاه داده
==================================================
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تجربه های کسب شده در آموزش و پشتیبانی - ali - 10-14-2018 09:41 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان